Viešbutis "Congress" - Vilniaus g. 2, Vilnius LT 01102, Lietuva

Vieta

„Congress“ žinomas dėl savo unikalios ir itin patogios vietos Vilniaus mieste.

Viešbutis įsikūręs senamiesčio pusėje prie Neries krantinės ir istorinio Žaliojo tilto. Kitame krante – sparčiai besiplečiantis naujasis miesto centras.

Tai ideali vieta visiems į Vilnių atvykstantiems svečiams. Katedrą, Valdovų rūmus ir mėgstamiausias miestiečių bei miesto svečių lankomas vietas pasieksite pėstute per 10 minučių. Šalia – Operos ir baleto teatras, Kongresų rūmai ir Gedimino prospektas. Dešinėje upės pusėje – sparčiai besiplečiantis naujasis miesto centras, kuriame jau spėjo iškilti moderniausi Baltijos šalyse verslo ir prekybos centrai.

Matomumas ir puikus pasiekiamumas – mūsų vizitinė kortelė. Prisijunkite prie mūsų ir mėgaukitės unikalia vieta Vilniaus centre!

 

  Objektas Atstumas nuo viešbučio
  Centras 0 m
  Senamiestis 0 m
  Bankas 200 m
  Traukinių stotis 4 km
  Oro uostas 7 km
Pasitikimą galite užsisakyti iš anksto viešbutyje el. paštu info@congress.lt. Praneškite atvykimo dieną, laiką bei skrydžio numerį ir taksi vairuotojas Jūsų lauks oro uosto atvykimo salėje. Pasitikimo kaina – 15,00 Eur

KAIP ATVYKTI?

Iš Vilniaus oro uosto

Automobiliu: pasukite dešinėn į Dariaus ir Girėno gatvę ir važiuokite apie 2.6 km, tęskite kelionę Švitrigailos gatve apie 1.8 km ir V. Kudirkos gatve apie 1.3 km iki pat upės krantinės. Toliau pasukite dešinėn į A. Goštauto bei važiuokite tiesiai apie 550 m kol pamatysite „Congress” viešbutį.

Viešuoju transportu: važiuokite  autobusu Nr. 3G iki stotelės Žaliasis tiltas, išlipę eikite atgal per tiltą ir pirmas pastatas kairėje – „Congress“ viešbutis.

Iš Vilniaus autobusų / traukinių stoties

Automobiliu: išvažiuokite iš žiedo į Stoties gatvę ir po to sukite į Sodų gatvę. Tuomet važiuokite apie 400 m, pasukite kairėn į Pylimo gatvę ir tęskite kelionę ja bei Pamėnkalnio gatvėmis 1.3 km. Pasukite dešinėn į A. Stulginskio gatvę ir važiuokite 550 m iki pat upės krantinės, toliau pasukite dešinėn į A. Goštauto gatvę bei važiuokite tiesiai apie 550 m, kol pamatysite “Congress“ viešbutį.

Viešuoju transportu: važiuokite autobusu Nr. 1G arba Nr. 53 iki stotelės Žaliasis tiltas, išlipę eikite atgal per tiltą ir pirmas pastatas kairėje – „Congress“ viešbutis.

Automobilių stovėjimo aikštelės

Viešbutis gali pasiūlyti mokamą stovėjimo aikštelę lengviesiems automobiliams už  20,00 € / diena, tačiau jų kiekis yra ribotas ir išankstinis rezervavimas rekomenduojamas. Atvykus į viešbutį, prašome teirautis registratūros darbuotojo dėl automobilio pastatymo. Tuo tarpu komercinių automobilių statymas – pagal galimybę taikant 30,00 €/ dienai mokestį.

 

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETOS

Loading map...

Loading

 

 

Tokiais atvejais, kai viešbučio stovėjimo aikštelėje vietų nėra, galimos kitos alternatyvos: daugiaukštė stovėjimo aiškštelė Tilto g. 14, šalia Nacionalinio operos ir baleto teatro, požeminėje aikštelėje po Vinco Kudirkos aikšte arba priešais viešbutį Vilniaus g. Šios galimos vietos pažymėtos aukščiau esančiame interaktyviame žemėlapyje su įkainiais ir kita papildoma informacija.

Navigacija

Koordinatės

GPS: N 54° 41′ 25.209” E 25° 16′ 49.273”